Žvaigždžių gyvenimas.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Žvaigždžių gyvenimas.

Patirkite tikrą žvaigždių gyvenimą.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Lisa Edelstein [Iveta]

Go down 
AutoriusPranešimas
LisaEdelstein
Pradedančioji žvaigždutė.
Pradedančioji žvaigždutė.
LisaEdelstein


Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-10-24
Miestas : Los Angeles

Lisa Edelstein [Iveta] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lisa Edelstein [Iveta]   Lisa Edelstein [Iveta] Empty12/20/2008, 15:30

As Iveta is Kauno ;]]
Man 15 metuku .Gimus 1993 07 06 ,Zodiakas Vezys ;]p
Esu labai uzsispyrus,turiu savo nuomone,viska ir visiem sakau i akis bet nepaisant mano minusu turiu ir daug pliusu ,turiu dideli ispuoseleta humoro jausma , kartais esu tikra prietranka bet kartais su manim labai linksma.
Pasirinkau Lisa Edelstein nes ji truputi atspindi mane , mano charakteri ( Lisa Edelstein ir Dr.Lisa Cuddy jei kas ziuri ''Doctor House'') labai ja domiuosi po filmo ''tevo dienos rupestis'' po to kai pasirode ''Doctor House'' nepraleidziu nei vienos serijos , Taip tap domiuosi jos sukurtais vonios aliejukais (parveza tete is Jav) siulau isbandyti , bet deja LT ju nemaciau.. Kiek zinau ji turi sukurtus batus kuriuos pavadino jos vardu ''Rodo firma'' Nu cia biski uzsikalbejau apie Lis .
Labai domiuosi vaidyba ir medicina ,jau zinau ka studijuosiu po 12 klasiu.Siuo metu esu 9klaseje i mokslus ziuri rimtai bet niekaip neislipu is 7/8 vidurkio.
Jei norit galit ka paklausti. Wink Kritika priimu gerai ,bet tas kur kritikuoja gauna atgal PRIZADU.
Atgal į viršų Go down
 
Lisa Edelstein [Iveta]
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Lisa edelstein seimyna
» Liza Edelstein

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žvaigždžių gyvenimas. :: Jūs apie save.-
Pereiti į: